نیمکت پارکی

نیمکت پارکی یکی از مهمترین اجزای مبلمان شهری و محلی برای استراحتی کوتاه مدت در فضای شهری است. با گسترش پارک های در مناطق شهری و همچنین افزایش جمعیت شهر ها ، تولید صندلی پارکی افزایش داشته و شما این محصول را با تنوع و تعداد بیشتر در سطح شهر مشاهده می کنید

انواع نیمکت پارکی

نیمکت های پارکی در مدل های متنوعی تولید می شوند. با توجه به مواد اولیه مصرفی در این نیمکت ها می تواند آنها را طبقه بندی کرد. پرکاربرد ترین نیمکت های پارکی شامل :

خرید نیمکت پارکی

اگر قصد خرید اینترنتی نیمکت پارکی را دارید می توانید از طریق همین صفحه با مشاهده محصولات اقدام به سفارش کنید.گروه ابان با فروش صندلی پارکی در مدل های متنوع سعی در پوشش دهی کامل نیاز های شما دارد. برای دریافت قیمت نیمکت های پارکی تنها کافی است با ما در تماس باشید تا به سرعت کارشناسان ما بهترین قیمت نیمکت را به شما ارائه دهند. همچنین برای دریافت لیست قیمت نیمکت پارکی به صورت کامل با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید

۱-نیمکت چوبی

نیمکت پارکی چوبی یکی از پرکاربرد ترین انواع این محصول است.زیبایی خاص و طرح های متنوع این محصول ، نیمکت چوبی پارکی را به محصولی برای زیبایی بخشی به فضای شهری تبدیل کرده است. نیمکت چوبی پارک را می توان برترین محصول در زمینه زیبایی در مقایسه با سایر انواع این محصول دانست

قیمت نیمکت چوبی پارکی

قیمت نیمکت چوبی نسبت به مدل چوب به کار رفته و اندازه نیمکت متفاوت است. ولی این محصول به دلیل قیمت نسبتا بالای مواد اولیه ، محصولی گران نسبت به سایر محصولات این دسته می باشد. اگر قصد خرید نیمکت پارکی را دارید بهتر است ابتدا بودجه خود را مشخص کنید سپس نوع نیمکت مورد نظر را انتخاب نمایید.. گروه تولیدی آبان فروش نیمکت چوبی پارک را با بهترین قیمت انجام می دهد. برای دریافت قیمت نیمکت چوبی پارکی با ما در تماس باشید.

۲-نیمکت فلزی پارکی

نیمکت فلزی شایع ترین نوع از نیمکت های پارکی هستند ، به دلیل طرح های خاصی که می تواند به راحتی با فلز ایجاد کرد این محصول در طرح هایی زیبا وجود دارد. همچنین رنگ بندی متفاوت نیمکت فلزی پارکی به شما حق انتخابی گسترده می دهد و می توانید متناسب با فضای خود نیمکت پارکی فلزی و یا حتی نیمکت حیاط از جنس فلز تهیه نمایید

قیمت نیمکت پارکی فلزی

از آنجا که ساخت نیمکت پارکی فلزی نیازمند تجهیزات مناسبی می باشد ، گروه تولیدی آبان با دراختیار داشتن این تجهیزات ، قیمت نیمکت فلزی را به صورت مناسب به شما ارائه می دهد. قیمت این محصول هم با توجه به فلز به کار رفته و نوع طرح و خم های موجود در طرح متفاوت می باشد. برای دریافت لیست قیمت نیمکت فلزی پارکی با گر.ه آبان در ارتباط باشید.

۳-نیمکت پارکی بتنی

در بسیار از پارک های سراسر شهر صندلی بتنی را مشاده کرده اید.نیمکت پارکی بتنی مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط جوی دارند و می توانند عمر بسیار طولانی ای داشته باشند. این نوع نیمکت برای آب و هوای بارانی و برفی بسیار مناسب است و آسیب های وارده از شرایط جوی بر آن بسیار کم است.

قیمت نیمکت بتنی

قیمت نیمکت بتنی پارکی در مقایسه با سایر نیمکت های پارکی مناسب است ولی طرح های آن محدودتر از نیمکت فلزی و چوبی است. گروه آبان تولید کننده انواع نیمکت پارکی بتنی می باشد و قیمت ارائه شده توسط این مجموعه به دلیل تولید و عرضه مستقیم در داخل مجموعه بسیار مناسب می باشد

۴-نیمکت چدنی

نیمکت چدنی نیز از طری نیمکت هار پارکی با دوام بسیار بالا هستند. این نیمکت ها مانند نیمکت های بتنی در برابر شرایط جوی مقاوم می باشند. یکی از معایب نیمکت های چدنی وزن بالا و جابجایی سخت آنها است. شما با توجه به شرایط فضای خود که می تواند فضای پارکی و یا استفاده از آن به عنوان نیمکت حیاط باشد ، باید نیمکت مناسب خود را تهیه کنید.

قیمت نیمکت پارکی چدنی

با توجه به قیمت مواد اولیه این محصول ، قیمت نیمکت چدنی پارکی متغیر است. برای دریافت قیمت با کارشناسان گروه آبان در تماس باشید تا قیمت را به صورت مستقیم از تولید کننده نیمکت پارکی چدنی جویا شوید.

۵-نیمکت سیمانی پارکی

شاید نیمکت پارکی سیمانی را بیشتر در شهر های شمالی کشور دیده باشید ، جایی که در پارک ها ، میزها و صندلی ها سیمانی و گاها با طرح چوب ساخته شده اند تا افراد از آنها برای استراحتی کوتاه مدت استفاده کنند. این محصول می تواند طرح های مختلفی از جمله طرح چوب ذکر شده داشته باشند. نیمکت سیمانی از مقاوت نسبتا خوبی برخوردار است ولی وزن سنگینی نسبت به سایر نیمکت ها دارد.

قیمت نیمکت پارکی سیمانی

اگر قصد تهیه نیمکت سیمانی را دارید ، ابتدا باید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید تا بتوانید از قیمت نیمکت سیمانی پارکی مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید. مقدار مصرف سیمان ارتباط مستقیمی با قیمت نیمکت سیمانی دارد و طبیعتا هرچه نیمکت شما بزرگتر و یا ضخیم تر باشد ، قیمت نیمکت سیمانی شما افزایش خواهد یافت. گروه تولیدید آبان بزرگترین تولید کننده نیمکت پارکی سیمانی در ایران ، بهترین قیمت را به شما ارائه خواهد داد.

۶-نیمکت سنگی پارکی

نیمکت های پارکی سنگی نیز از جمله نیمکت های مقاوم می باشند ولی وزن زیاد انها و عدم توانایی جابجایی در مقایسه با نیمکت های چوبی و فلزی یکی از معایب آنها به شمار می رود. استفاده از سنگ های گوناگون با طرح های مختلف زیبایی خاصی به این نوع نیمکت داده است. نیمکت سنگی پارکی براس استفاده در فضای شهری و فضای حیاط مناسب است.

قیمت نیمکت سنگی

قیمت نیمکت پارکی سنگی ارتباط مستقیمی با نوع سنگ مصرفی در محصول دارد. سنگ های متفاوتی وجود دارند که می توان از آنها در ساخت صندلی پارکی سنگی استفاده کرد. گروه تولیدی ابان ارائه کننده انواع این محصول ، آماده ارائه بهترین لیست قیمت نیمکت پارکی سنگی به شما می باشد.

استاندارد نیمکت شهری و پارکی

برای طراحی نیمکت پارکی و شهری یکسری اصول و قواعدی وحود دارد که در طرح های عادی مورد استفاده قرار می گیرد. این استانداردها به صورت جهانی مورد استفاده قرار می گیرد و باعث راحتی بیشتر در استفاده افراد از این وسیله می باشد.

 محل قرار گیری نیمکت پارکی

از مسائل مهمی که همواره باید در چیدمان انواع مختلف مبلمان در کنار یکدیگر در نظر داشت رعایت فاصله مناسب آنها از هم است. استقرار سطل زباله در مجاورت صندلی پارکی از نظر اصول بهداشتی مناسب نیست. البته قابل ذکر است که تناسب مصالح به کار رفته در ساخت هر دو عنصر از امتیازات مثبت کار طراح می باشد. به منظور جلوگیری از واگرایی ، ایجاد ارتباط بین شهوندان و تنوع بخشیدن به مبلمان شهری می توان از طرح های قوسی در صدنلی پارکی و نیمکت پارکی بهره جست. در این نوع صندلی پارکی امکان خوابیدن ولگردان بر روی آن سلب می شود. به منظور تقویت روحیه همگرایی که یای از اساسی ترین نیازهای زندگی آشفته و ماشینی امروزی است ، استفاده از صندلی پارکی قوسی در مکان های مناسب ضروری می باشد. استفاده از صندلی پارکی نیم دایره و نصب میز بیضی شکل یا نیم دایره در مقابل آن ، تنوع بصری در محیط ایجاد کرده است.. ولی به هر حال ارح نهادن به مساله امنیت روانی در استفاده از صندلی پارکی امری مهم است.

یکی دیگر از نکات در طراحی جانمایی صندلی پارکی مد نظر قرار دادن ابعاد صندلی پارکی و فرم آن است. در واقع صندلی پارکی و صندلی پارکی مورد استفاده در پارک ها باید با قوانین طراحی خاص خود و جدا از سایر مکان ها دیگر مورد توجه قرار گیرد.

در پارکها برای گذراندن اوقات فراغت مدت استفاده از صندلی پارکی طولانی است و از نظر فرم ، باید آسایش بیشتر مد نظر قرار گیرد. صندلی پارکی با عمق زیاد راحتی بیشتری به استفاده کننده می دهد. البته ارتفاع صندلی پارکی از سطح زمین باید با تناسبات انسانی مطابقت داشته باشد. ابعاد قسمت کف نیمکت از نظر عمق باید به اندازه ای باشد که تکیه گاه مناسب به وجود آمده ، در ضمن قسمت زیر زانو مشکلی نداشته باشد. مثل لبه تیز صندلی پارکی که باعث احساس قطح خون و اعصاب می شود.

یکی از بهترین روش های جانمایی صندلی پارکی ، استقرار آنها در مکان های تعریف شده و اختصاصی می باشد. در واقع با تعریف جایگاه مخصوص برای صندلی پارکی و نیمکت پارکی ، به آنها هویت بخشیده ایم و بر کاربری آنها تاکید کرده ایم.

ابعاد نیمکت پارکی

صندلی پارکی در ابعاد متفاوتی ساخته می شود ، شما برای طراحی نیمکت مورد نظر خود باید ابتدا مورد استفاده و فضای مورد استفاده خود را در نظر بگیرید و جامعه اسنانی استفاده کننده از انها را به خوبی بشناسید. به عنوان مثال استفاده از یک نیمکت برای فضای حیاط یک آسایشگاه سالمندان با یک مهدکودک قطعا متفاوت خواهد بود.

اما به طور معمول ابعادی به عنوان استاندارد برای استفاده یک انسان متوسط از صندلی پارکی ارائه شده است.

ارتفاع نیمکت پارکی

ارتفاع صندلی برای مردان و زنان ۴۴ سانتی متر باید در نظر گرفته شود. اگر نیمکت شما دارای تکیه گاه است ، در نظر گرفتن ارتفاع صندلی پارکی به مقدار ۷۲ سانتی متر می تواند مناسب باشد. همچنین عرض بخش نشیمن در نیمکت پارکی باید به صورت حداقل ۴۴ سانتی متر در نظر گرفته شود.

اندازه نیمکت پارکی

در بخش اندازه نیکت ، شما باید فضای خالی بین هر نفر را در نظر بگیرید. افراد تمایلی به نشستن تگاتنگ با هم در فضای شهری را ندارند. اندازه نیمکت شما باید طروی در نظر گرفته و طراحی شود که تنها اجازه نشستن بر روی آن به افراد داده شود.با استفاده از دسته ها و طرح های خلاقانه ، اجازه دراز کشیدن بر روی نیکت هایی که دارای اندازه طویل هستند را ندهید و کاربرد نیمکت خود را حفظ کنید

توجه کنید که که انواره نیمکت پارکی و ارتفاع آن ، بنا به طرح شما متفاوت خواهد بود. طرح های خلاقانه زیادی وجود دارند که نمی توانند به خوبی این استانداردها را رعایت کنند ولی مورد استفاده آنها متفاوت از یک نیمکت شهری معمولی می باشد.

تولید کننده نیمکت پارکی

گروه تولیدی آبان ، با در اختیار داشتن یکی از بزرگترین مجموعه های تولید نیمکت پارکی ، آماده اجرای انواع طرح های شما می باشد. این مجموعه با دارا بودن دستگاه های مناسب ، توانایی ساخت انواع نیمکت پارکی را دارا می باشد.