سطل زباله پارکی

شرکت آبان با تولید سطل زباله پارکی و شهری در طرح های مختلف و زیبا و رنگ های متفاوت سعی در زیباسازی محیط شهری دارد. اما هدف اصلی ما کمک به حفظ محیط زیست است. شرکت آبان با تفکر محیط زیستی سالم در کنار زیبایی شهری با استفاده از برترین مواد اولیه محصولات خود را تولید و در اختیار شهروندان قرار می دهد.سطل های زباله انواع مختلفی دارند ؛ اگرچه بسیازی از آنها احتیاجات ضروری خیابان های مرکزی شهر را برآورده نمی سازند. در انتخاب یک سطل زباله پارکی باید به چندین ویژگی مهم توجه داشتو مهم ترین ویژگی این است که ترکیب و شکل یک سطل زباله به عنوان جایی برای ریختن زباله کاملا مشخص و قابل روئیت باشد. در اکثر موارد به علت تطابق با محیط پیرامون ، این سطل ها غیر قابل متناسب باشند ، اما عملکرد اصلی آنها یعنی محل ریختن زباله ، هرگز نباید نادیده گرفته شود.

طراحی سطل زباله پارکی به همان اندازه مهم است که با استفاده آسان از آن اهمیت دارد. یک سطل زباله پارکی مناسب دارای ویژگی های زیر است :

افراد برای استفاده از سطل نباید با دست و یا با فشار درب آن را باز کنند.

دهانه سطل زباله باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا زباله به راحتی درون آن ریخته شود. ادازه دقیق دهانه در موقعیت های متفاوت فرق می کند. برای مثال در پارک ها که معمولا زباله های حجیم تری به درون سطل رباله ریخته می شود ، دهانه سطل باید بزرگتر باشد. یک قاعدع تجربی می گوید که عرض دهانه حداقل باید ۲۵ سانتی متر باشد تا یک روزنامه تا شده یا یک ظرف غذای یکبار مصرف به راحتی به داخل سطل زباله انداخته شود. اگر دهانه سطل زباله بیش از حد کوچک باشد ، اقلامی مصل روزنامه با فشار به درون آن می رود و در نتیجه زباله ها در اطراف سطل زباله پخش خواهد شد. علاوه بر این ، ارتفاع دهانه سطل از سطح زمین نباید بیشتر از یک متر باشد تا استفاده از آن برای همه افراد آسان باشد.

اندازه سطل زباله ، به میزان استفاده و تعداد دفعات خالی شدن آن بستگی دارد. بهتر است در یک مکان عمومی از سطل های زباله کوچک استفاده شود تا زود به زود خالی شوند. در اکثر مناطق یک سطل زباله ۱۰۰ تا ۲۰۰ لیتری کافی است.

سطل زباله باید برای برخی کاربردهای دیگر نظیر نشستن ، تکیه دادن و گذاشتن وسایل بر روی آن مقاوم باشد.