تماس 021-56587600

میز فوتبال دستی فضای باز

فرقی نمیکند از طرفداران جدید این بازی باشید یا از طرفداران قدیمی آن و قصد شما از خرید فوتبال دستی صرفا قراردادن آن گوشه ای از اتاق برای یاد آوری دوران خوش گذشته باشد، خرید فوتبال دستی همیشه سرمایه گذاری خوبی است. این بازی یک بازی 2 نفره و یا 4 نفره است و گاهی وقتها حساسیت های زیادی دارد ولی همیشه برای جمع های خانوادگی و دوستان سرگرم کننده است. گروه تولیدی آبان ، تولید کننده انوان میز فوتبال دستی فضای باز و خانگی می باشد

فوتبال دستی چیست؟

اگر در این زمینه تازه کار هم باشید، حتما قبلا یا میزهای فوتبال دستی را جایی دیده اید و یا چند نفر را مشغول بازی کردن با آن دیده اید. هدف از این بازی زدن گلهای بیشتر نسبت به حریف است که از طریق حرکت دادن توپی کوچک در سطح میز میسر میشود. توپ به کمک آدمکهای کوچکی که به چند میله متصل شده اند به حرکت در میاید. در مجموع روی هر میز فوتبال دستی 8 دسته قرار دارد که هر تیم دارای 4 دسته میباشد. تشخیص اینکه کدام میله ها متعلق به شماست کار راحتی است چرا که در سمت شما دسته هایی برای نگه داشتن میله وجود دارد.
تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم بازیکنان و چرخاندن میله تا جایی است که بتوانید توپ را در موقعیت گل زنی به حریف قرار دهید. یکی از نکات مثبت این بازی این است که همه مردم در تمام سنین، از کوچک تا بزرگ میتوانند از این بازی لذت ببرند. یاد گیری و بازی کردن با فوتبال دستی بسیار آسان است و اگر در این بازی حرفی برای گفتن دارید میتوانید در مسابقات حرفه ای این بازی شرکت کنید و در برابر بقیه بازیکنان حرفه ای مهارت خود را محک بزنید.
علاوه بر منزل، این بازی در باقی اماکن عمومی مانند کلوپهای مخصوص جوانان، سالنهای انتظار و غیره طرفداران بسیاری دارد. فوتبال دستی های مختلفی برای مکانهای مختلف و برای بودجه های مختلف وجود دارد.

همچنین در فضاهای پارکی نیز این بازی مشتاقان بسیاری دارد ، میز فوتبال دستی پارکی می تواند مدت ها شما و دوستانتان را در پارک سرگرم کند.در ادامه ما به معرفی گونه های مختلف فوتبال دستی که میتوانید تهیه کنید می پردازیم. حتما این نکات را قبل از خریدن فوتبال دستی مد نظر داشته باشید.

فضای میز فوتبال دستی

میز فوتبال هم در فضای بیرون و هم داخل خانه مورد استفاده قرار می گیرد. این بازی می تواند به خوبی شما را سرگرم کند و هزینه زیادی برای شما ندارد. همچنین به دلیل اینکه مهارت خاصی برای انجام آن مورد نیاز نیست ، هر فردی می تواند بازی کند و شما و میهمانانتان می توانید به خوبی روزی شاد را سپری کنید.

فوتبال دستی فضای باز (فوتبال دستی پارکی)

با گسترش فضای شهری و همچنین افزایش علاقه مردم به فعالیت های شهری و گروهی ، میز فوتبال دستی پارکی یا فضای باز تبدیل به یکی از بهترین وسایل تفریحی در پارک ها شد. امروزه نسبت به قبل حضور میز فوتبال دستی پارکی را در فضای شهری بیشتر مشاهده می کنید و دسترسی به این وسیله مفرح بسیار ساده تر شده است. میز فوتبال دستی فضای باز عموما دارای بدنه محکم تر می باشد. این وسیله دارای وزن بیشتر و عموما قابلیت جابجایی ندارد.

فوتبال دستی خانگی

میز فوتبال دستی خانگی یکی از بهترین تفریحات شما و دوستانتان در خانه می باشد. میز فوتبال دستی خانگی می تواند قابلیت جمع شدن و همچنین جابجایی داشته باشد. از همین رو باید وزن سبک تری نسبت که میز فوتبال دستی فضای باز داشته باشد.

انواع مختلف فوتبال دستی

در حالیکه برای خرید فوتبال دستی آماده میشوید این نکته را در نظر داشته باشید که انواع مختلفی از فوتبال دستی در بازار موجود است. این که از قبل بدانید چه نوعی برای شما مناسب است به شما کمک میکند راحتتر میز فوتبال دستی ای انتخاب کنید که سالهای سال از آن لذت ببرید

میز استاندارد فوتبال دستی

برای بیشتر مردم این مدل میز فوتبال دستی آشناترین مدل آن است. این بزرگترین نوع فوتبال دستی است که در بازار وجود دارد بنابر این باید آن را داخل منزل سر هم کنید. این فوتبال دستی تمام اجزای لازم را شامل میشود. طراحی این نوع از فوتبال دستی به گونه ای است که برای ثابت ماندن در یک محل مناسب است بنابراین بسیار سنگین است و از چوب خالص ساخته میشود. بعضی از مدلهای ارزانتر از ترکیب چوب و MDF ساخته میشوند که در نتیجه ارزانتر و سبکتر هستند ولی باز هم حداقل 50 کیلوگرم وزن دارند.

بیشتر میزهای استاندارد فوتبال دستی از مواد با کیفیتی تولید میشوند که سالها دوام دارند. بعضی از آنها از فلز ساخته میشود که مناسبترین نوع برای استفاده به عنوان میز فوتبال دستی فضای باز هستند. اگر در بودجه محدودیت دارید حتما به اندازه میز فوتبال دستی توجه کنید. خیلی از مدل های ارزانتر ابعاد استاندارد ندارند که البته احتمالا برای شما خیلی تفاوتی نداشته باشد اما در مقایسه به بقیه میزها متوجه آن میشوید.

فوتبال دستی رو میزی

معمولا این مدل از فوتبال دستی به خاطر اندازه آن تحت عنوان مینی فوتبال دستی شناخته میشود. این مدل مناسب کودکان و افرادی است که در منزل خود به اندازه کافی فضا در اختیار ندارند میباشد. برای استفاده از فوتبال دستی رومیزی باید محلی مانند میز نهارخوری را در نظر بگیرید. البته میتوانید آن را روی زمین قرار دهید ولی بازی کردن با آن در این شرایط دشوار میشود. خیلی از والدین این مدل را ترجیح میدهند چرا که به کمک این میزها کودکان بازی را قبل از بازی کردن با میزهای بزرگ یاد میگیرند. ولی فراموش نکنید که این میزها فقط برای کودکان نیستند و حتی در خوابگاه های دانشجویی هم کاربرد دارد. یکی از نکاتی که در مورد این نوع فوتبال دستی باید به خاطر داشته باشید این است که این میزها از پلاستیک ساخته شده اند و ارزان بودن آنها به همین علت است. این به این معنی است که این میزها دوام چندانی ندارند پس نباید از آنها انتظار کیفیت بالایی داشت.

میزهای بازی ترکیبی

اگر قصد دارید برای کودکان خود خرید کنید و یا اینکه قصد دارید بیشترین استفاده را از پول خود داشته باشید این مدل دقیقا همان چیزی است که مد نظر شماست. همانطور که از اسم این میزها مشخص است، این میزها شامل چندین بازی میباشند که در یک میز گنجانده شده اند. معمولا این بازی ها شامل فوتبال دستی، ایر هاکی و بیلیارد میباشند. انواع مختلفی از ان میزها بر اساس سازنده آنها موجود میباشد ولی معمولا همه آنها در ابعاد استاندارد و یا نزدیک به آن تولید میشوند. البته مدلهای رو میزی آن هم وجود دارد که برای کودکان و افرادی که در آپارتمان زندگی میکنند و فضای کافی برای میز استاندارد در اختیار ندارند مناسب است.

فوتبال دستی سکه ای

احتمالا این مدل برای شما جذابیتی نداشته باشد ولی این نوع از فوتبال دستی در کلوپ ها و باشگاه ها استفاده میشود. همانطور که از اسم این نوع مشخص است برای بازی کردن با این مدل از فوتبال دستی باید سکه ای درون آن بیاندازید. اگر قصد خرید این مدل را دارید بهتر است بدانید که این مدل گرانترین نوع فوتبال دستی است چرا که دارای قطعات اضافی برای گرفتن پول است. در ضمن این فوتبال دستی ها بسیار سنگین هستند چرا که در معرض ضربه های شدید از طرف مردم مختلف قرار میگیرند.

نکات مهم در خرید میز فوتبال دستی

بعد از آشنایی با انواع مختلف فوتبال دستی ، زمان مناسبی است که با اجزای مختلف فوتبال دستی که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید آشنا شویم. همانطور که در ادامه مشاهده خواهید کرد این جزئیات تفاوت چندانی با هم ندارند و قیمتی که برای خرید فوتبال دستی میپردازید مشخص کننده این جزئیات است. پیشنهاد میکنیم که این جزئیات را در نظر بگیرید تا بتوانید مهمترین آنها را انتخاب کنید.

ابعاد

اگر مایل هستید بزرگترین سایز فوتبال دستی را بخرید، باید مدلی را خریداری کنید که دارای 56 اینچ طول و 30 اینچ عرض است. و این را به خاطر داشته باشید که عرض فوتبال دستی شامل میله هایی که در طرفین قرار دارند نمیشود. بنابر این فضایی را برای فوتبال دستی در نظر بگیرید که جای کافی برای حرکت میله ها داشته باشد. به صورت میانگین فضایی با ابعاد 7 در 8 فوت پیشنهاد میشود. ابعاد بزرگ بیشتر برای میز فوتبال دستی پارکی مورد استفاده قرار می گیرند.

چینش دروازه بان

اولین چیزی که هنگام خرید فوتبال دستی پارکی یا خانگی توجه شما را جلب میکند این است که بعضی از میزها 1 دروازه بان دارند و بعضی دیگر 3 دروازه بان. تنها تفائت این دو مدل سلیقه و ترجیح شماست. بیشتر فوتبال دستی ها در آمریکا 3 دروازه بان دارند در حالیکه در انگلستان 1 دروازه بان دارند. اگر میخواهید بازی شما دارای سرعت بالایی باشد بهتر است مدل 3 دروازه بان را انتخاب کنید. اگر جزو بازیکنان تکنیکی و حرفه ای هستید مدل 1 دروازه بان را پیشنهاد میکنیم. البته مدل 3 دروازه بان بهترین مدل برای مبتدی ها و کودکان است. بیشتر میزهای 3 دروازه بانه قابلیت تبدیل شدن به 1 دروازه بان را دارند.

وزن بازیکنان

برای داشتن بهترین تجربه بازی و حرفه ای بهتر است مدلهای کم وزن تر را انتخاب کنید که در صورت نیاز بتوانید آنها را به حالت افقی در بیاورید تا در مسیر شما قرار نگیرند. در مجموع با بازیکنان سبکتر تجربه بهتری از این بازی خواهید داشت.

پایه های میز

برای اینکه تجربه بازی حرفه ای و جوانمردانه داشته باشید، باید میزی انتخاب کنید که دارای پایه های تنظیم شونده باشد. تصور کنید اگر میز شما یک سمت تمایل داشته باشد در تمامی بازیها نتیجه به نفع تیمی خواهد بود که در مقابل قرار دارد. پایه های تنظیم شوند گوناگونی وجود دارد که همگی آنها در مجموع به یک طریق عمل میکنند. تنها چیزی که باید در ذهن داشته باشید خریدن میزی است که دارای پایه های تنظیم شونده باشد.

میله های فوتبال دستی پارکی

نکته ای که تاثیر زیادی در تجربه شما از این بازی دارد میله هایی است که از استیل درست شده باشند. حتما درنظر داشته باشید میزی تهیه کنید که میله های آن از استیل ساخته شده باشد. نکته مهم دیگر در مورد میله ها تو خالی بودن آنهاست. میله های تو خالی به خاطر وزن کم به سریعتر بودن بازی کمک میکند. فراموش نکنید که میله های تو پر مشکلی ندارند ولی مطمئن باشید بازی سرعتی تری را با میله های تو خالی تجربه خواهید کرد.

مواد استفاده شده

هنگامی که قصد خرید داشته باشید متوجه میشوید که انواع گوناگونی از فوتبال دستی بر اساس مواد استفاده شده در تولید وجود دارد. چوب، کامپوزیت و تخته سه لایه.
مشخصا بهترین جنس چوب خالص و بدترین آنها تخته سه لایه است و گامپوزیت در بین این دو قرار میگیرد. ولی کامپوزیت یک مزیت نسبت به چوب دارد و آن هم این است که چوب در معرض رطوبت متورم میشود که برای محلهای مرطوب مناسب نیست. ولی کامپوزیت در مجاورت رطوبت دچار تورم نمیشود و از آنجایی که حد اقل 1 اینچ ضخامت دارد بسیار مقاوم است.تخته سه لایه بسیار ضعیف است و در طول زمان دچار شکستگی و فرسودگی میشود.تنها نکته مثبت میزهای ساخته شده از تخته سه لایه وزن کم آنهاست،برای خرید ابتدا باید مشخص کنید که به یک میز فوتبال دستی فضای باز نیاز دارید یه یک مدل خانگی آن برای شما مفید خواهد بود.

سطح میز

چند نکته مهم در مورد سطح میز وجود دارد که هنگام خرید حتما باید به آنها توجه کنید. حتما میزی انتخاب کنید که سطح آن از لمینیت ساخته شده باشد و از چسب استفاده نشده باشد چرا که چسب بعد از مدتی جدا میشود. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید تاثیر سطح میز روی سرعت بازی است. هرچقدر که سطح میز محکم تر و سیقلی تر باشد سرعت حرکت توپ و در نتیجه سرعت بازی افزایش پیدا میکند. اگر که میخواهید یک بازی سرعتی و حرفه ای را تجربه کنید حتما میزی انتخاب کنید که سطح سیقلی داشته باشد.

خرید میز فوتبال دستی بر اساس سطح بازیکنان

برای بعضی از مردم بهترین روش خرید فوتبال دستی انتخاب آن بر اساس سطح بازیکنان است. بنابر این بهتر است خرید فوتبال دستی را از این زاویه هم بررسی کنیم.

بازیکنان مبتدی و بچه ها

اگر برای بچه هایی که تا به حال تجربه این بازی را نداشته اند خرید میکنید، بهترین نوع مدل رومیزی فوتبال دستی است. شاید دلیل اصلی آن ارتفاع زیاد میز استاندارد برای بچه ها باشد. دلیل دیگر این است که مدلهای رومیزی ترزان تر و سبک تر هستند و مقاونت بیشتری در برابر ضربات بچه ها دارند. اگر برای نوجوانی که تجربه بازی ندارد خرید میکنید شاید بهترین مدل فوتبال دستی تخته سه لایه باشد که هم ارزانتر است و هم بعد از یادگیری میتوانید آن را با مدلهای بهتر تعویض کنید.

بازیکنان سطح متوسط

اگر برای شخصی خرید میکنید که با این بازی آشنایی دارد ولی زیاد بازی نمیکند، بهترین انتخاب انواع دارای کیفیت خوب ولی در سطح متوسط است. میتوانید به راحتی میزی به میله های تو پر و سطح صاف و سیقلی برای یک بازیکن سطح متوسط خریداری کنید که پاسخگوی نیازهای او در این سطح باشد.

بازکنان پیشرفته

اگر برای یک بازیکن حرفه ای خرید میکنید، باید بهترین نوع فوتبال دستی را خریداری کنید. باید یک میز مقاوم با بهترین کیفیت تهیه کنید. مدلهای با کیفیت با پایه های محکم و تمامی امکانات برای افراد حرفه ای مناسب است. بهتر است مدلهایی خریداری کنید که دارای میله هایی از جنس استیل توخالی باشند و سطح میز کاملا صاف و سیقلی باشد. این نوع تز فوتبال دستی بهترین انتخاب برای بازیکنان حرفه ای و برگزاری مسابقات حرفه ای میان این بازیکنان است.

? مشخصات فنی:
?️ شیشه سکوریت نشکن 6 و 10 میلی‌متر
?️ آدمک نشکن
?️ دسته‌ها پلاستیکی جنس مرغوب
?️ دارای یدک توپ و آدمک
?️ 4 پایه ثابت و متحرک(قابل جابجائی)
?️ و تک پایه ثابت ( نصب روی فوندانسیون)
?️ ستون ۶ اینچ ۲ میلی‌متر
?️ ورق ۱.۲۵ میل
?️جوش CO 2
?️رنگ الکترو استاتیک (رنگ پودری کوره‌ای)
?️بسیار محکم، مقاوم و با کیفیت عالی
?️استفاده از بهترین مواداولیه ساخت
?️گارانتی و خدمات پس از فروش
?️ارسال به سراسر کشور
?️قیمت بسیار مناسب همکار

برای استعلام قیمت و سفارش تماس بگیرید : 09121130061 – 02156587600

میز پینگ پنگ فضای باز