تماس 021-56587600

زندگی سبز

زندگی سبز حق فرزندان ما است

غنی سازی زندگی از طریق بازی تعهد ما به کودکان ، خانواده و جامعه ای است که امروزه در آن هستیم.به همین دلیل رویکرد ما به پایداری و کیفیت از همه ی جهات می باشد.

سازگاری با محیط زیست یکی از اصل های گروه آبان به شمار می آید. لوازم بازی کودکان طوری طراحی می شوند که به صورت برگشت پذیر می توانند پس از پایان دوره ی عمر مفید خود دوباره مورد استفاده قرار بگیرند و این سازنده چرخه زندگی سبز است.

با بیش از 125.000 قطعه با مواد اولیه فوق العاده به سمتی حرکت خواهیم کرد که گامی کوچک در راستای حفظ محیط زیست و حفظ زندگی سبز برداریم.

استفاده از مواد مناسب

ما بر این اعتقادیم که بعترین مواد ، موادی هستند ک کمترین تاثیرات ممکن را بر محیط زیست گذاشته و در برابر شرایط آب و هوایی مقاوم باشند و همچنین خطری برای کودکان عزیز و پرانرژی ما نداشته باشند.

همچنین در طراحی سایر المان های مبلمان شهری نظیر نیمکت پارکی و سطل زباله پارکی و ست بدنسازی پارکی از برترین مواد اولیه و سازگاترین آنها با محیط زیست استفاده شده است

تامین کنندگان سبز

ما با تامین کنندگانمان که بهترین مواد سازگار با محیط زیست را در اختیارمان می گذارند در ارتباط هستیم و هر روز در تلاش و انجام امور تحقیقاتی برای بهبود آن هستیم.

محتوای بازیافتی

بیشتر محتوای بازیافتی ای که مورد استفاده قرار می گیرد به ما کمک می کند تا چرخه استفاده و استفاده ی مجدد را حفظ نماییم و هیچگونه کاهشی در کیفیت ، دوام و عملکرد ایجاد نشود. این یک اصل مهم در راستای حفظ محیط زیست و کاهش زباله است که ما به آن پایبند هستیم.

صرفه جویی در انرژی – کاهش ردپای کربن

با صرفه جویی و بهینه سازی سیستم برق می توان مقدار انتشار گازهای گلخانه ای را کاهش داد. ما در حال بروزرسانی وسایل نوری ، ارتقا کمپرسور هوا و انجام امور ممیزی انرژی هستیم. پیشرفت هایی حتی کوچک می تواند کاهش قابل توجهی در تاثیرات زیست محیطی ایجاد کند.