تماس 021-56587600

میز پینگ پنگ پارکی

اگر قصد خرید میز پینگ پونگ را دارید، اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که میخواهید میز پینگ پونگ را کجا بگذارید؟ داخل منزل یا در فضای باز. اگر انتخاب شما مورد دوم است ، باید به سراغ خرید میز پینگ پنگ پارکی بروید.
اگر داخل منزل خود فضای کافی برای قرار دادن میز پینگ پونگ در اختیار دارید، پیشنهاد ما هم خرید میز مخصوص داخل منزل است. در هر صورت پینگ پونگ یک ورزش سالنی محسوب میشود.

اما اگر در داخل منزل یا گاراژ فضای کافی در اختیار ندارید یا ذر کل قصد خرید میز پینگ پنگ شهری را دارید ، تنها گزینه شما خرید میز پینگ پنگ مخصوص فضای باز است. در هر صورت اشکالی هم ندارد، پینگ پونگ در فضای باز هم بسیار مفرح است. میز پینگ پونگ فضای باز موقعیت بهتری برای معاشرت با اعضای خانواده و دوستان در اختیار شما میگذارد. میتوانید همزمان با بازی کردن از کنار هم بودن لذت ببرید و به تفریحات دیگر هم مشغول شوید. داشتن یک میز پینگ پونگ در فضای باز ساعتها و ساعتها شما و اطرافیانتان را سرگرم میکند. در این مطلب، ما نکاتی که هنگام خرید میز پینگ پونگ فضای باز باید به آن توجه کنید را به شما ارائه میدهیم. این نکات شامل اطلاعاتی در مورد تولید کننده میز پینگ پونگ فضای باز، بازه قیمتی و مقدار فضایی که برای میز پینگ پونگ فضای باز خود به آن نیاز دارید و همچنین نکاتی در مورد نحوه صحیح نگهداری میز میباشد.

تفاوتهای میز پینگ پونگ فضای باز و داخل سالن

در ابتدا کمی در مورد تفاوتهای میز پینگ پونگ داخل سالن و میز پینگ پونگ فضای باز صحبت میکنیم. در سطوح رقابتی، چه در سطح مبتدی و چه در سطح حرفه ای، پینگ پونگ یک ورزش سالنی محسوب میشود. دلیل اصلی آن هم آب و هوا است. توپهای پینگ پونگ بسیار سبک هستند، بنا بر این کوچکترین باد میتواند تاثیر به سزایی در حرکت توپ ایجاد کند. همچنین کوچکترین خیسی روی سطح میز به خاطر باران بازی کردن را به شدت دشوار میکند.

در هر صورت علیرغم مشکلات آب و هوایی هر روز به محبوبیت میز پینگ پونگ فضای باز افزوده میشود. این ورزش در فضای باز به اندازه مدل سالنی آن جدی گرفته نمیشود و بیشتر جنبه تفریحی دارد. در خیلی از کشورهای دنیا شما میتوانید در بسیاری از مکانهای عمومی مانند پارکها، مدرسه ها، ایستگاه های قطار و حتی فروشگاه ها میزهای پینگ پونگ را ببینید. امروزه در بسیاری از شهرهای انگلستان شما میتوانید میزهای پینگ پونگ فضای بازی که طی پروژه ای به نام ping در شهر کار گذاشته شده است را ببینید.در ایران هم چندی است که استفاده از میز پینگ پنگ شهری رواج پیدا کرده است و شما در پارک های کشور می توانید میز های پینگ پنگ شیشه ای را پیدا کنید.

هنگامی قصد خرید میز پینگ پونگ فضای باز را دارید، بزرگترین مزیت این میزها فضای بیشتری است که شما در حیاط خود در اختیار دارید. بیشتر مردم داخل منزل خود فضای کافی برای قرار دادن میز پینگ پونگ در اختیار ندارند. درواقع به اتاق بسیار بزرگی برای قرار دادن میز پینگ پونگ نیاز خواهید داشت. اگر میز پینگ پونگ فضای باز خریداری کنید به چنین مشکلاتی بر نخواهید خورد. حتی یک حیاط کوچک هم به اندازه کافی فضا برای قرار دادن میز پینگ پونگ فضای باز در اختیار شما میگذارد. بزرگترین مشکل میزهای پینگ پونگ فضای باز آب و هوا است. اگر باد شدید بوزد عملا امکان بازی کردن وجود ندارد، اگر چه مبارزه با باد و حریف به صورت همزمان هم میتواند جنبه تفریحی داشته باشد. اگرباران ببارد باید بازی کردن را کلا فراموش کنید چرا که به هیچ عنوان امکان بازی کردن در بارندگی وجود ندارد. اگر بارانی در کار نباشد و هوا آفتابی باشد پینگ پونگ در فضای باز به بهترین تفریح ممکن تبدیل میشود.

تفاوت میزها

میز پینگ پونگ فضای باز و داخل سالن خیلی به هم شبیه هستند. هر دو مدل دارای طول و عرض و ارتفاع یکسان دارند. بزرگترین تفاوت این میزها جنس سطح میز پینگ پونگ است. میزهای داخل به طور کامل از چوب ساخته شده اند در حالی که میزهای پینگ پونگ فضای باز از ترکیب چوب و فلز و شیشه ساخته شده اند و در نهایت لایه محافظی برای مراقبت در برابر نور خورشید، باد و باران روی سطح میز کشیده میشود. استفاده از میز داخل سالن در فضای باز به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود، چرا که قرار گرفتن چوب سطح آن در معرض باران و نور شدید خورشید به مرور زمان باعث فرسایش و از بین رفتن میز میشود. مشکل دیگر میزهای داخل سالن نداشتن بدنه و قالب قوی است و در صورت قرار گرفتن میز روی سطح ناهموار توانایی نگه داشتن میز را نداشته و خیلی زود خراب میشود. بنابراین اگر قصد استفاده از میز پینگ پنگ در پارک یا حیاط خود را دارید ، حتما باید از میز پینگ پنگ مخصوص فضای باز استفاده کنید.

تفاوت دیگر میز داخل سالن و میز پینگ پنگ فضای باز میزان پرش توپ از سطح میز است. از آنجایی که سطح میزهای فضای باز از شیشه ساخته شده است، مقداری از انرژی جنبشی توپ جذب میشود، بنا بر این میزان پرش توپ از سطح میز فضای باز به اندازه میز داخل سالن نیست. در صورتی که به صورت خیلی حرفه ای بازی نکنید ممکن است که حتی متوجه این تفاوت جزئی هم نشوید. بر اساس تجربیات شخصی مربیان تنیس روی میز تفاوت چندانی بین میز داخل سالن و نیز فضای باز وجود ندارد و روی هر دو میز امکان بازی به صورت استاندارد وجود دارد.

نصب کردن میز پینگ پونگ در فضای باز

ایده ال ترین حالت برای نصب کردن میز پینگ پونگ داشتن سطحی هموار برای قرار گرفتن میز است. میتوانید میز خود را در سطح هموار چمن یا جایی شبیه آن قرار دهید. برای تنظیم کردن سطح میز میتوانید پایه های میز را تنظیم کنید، بنا بر این حتی اگر سطح حیاط شما هموار نباشد میتوانید به راحتی سطح میز خود را به صورت هموار تنظیم کنید.

در صورتی که مایل باشید میتوانید مکانهایی را انتخاب کنید که تا حدودی جلوی وزش باد را بگیرد. به عنوان مثال کنار دیوار بیرونی خانه یا در مجاورت نرده های حیاط. به هر حال در صورت وزش شدید باد محل قرار گرفتن میز چندان تاثیر گذار نیست.

در مورد ابعاد میز، طول میز 2 متر و 74 سانتیمتر و عرض میز 1 متر و 52 سانتیمتر است و برای اینکه فضای کافی برای بازی در اختیار داشته باشید حد اقل حدود 5 قدم فاصله از انتهای میز و 2 الی 3 قدم از طرفین میز فضا احتیاج دارید. قبل از خریدن میز این ابعتد را در نظر داشته باشید. بهتر است میز پینگ پونگ فضای بازی تهیه کنید که قابلیت جمع شدن داشته باشد تا بتوانید بعد از بازی کردن آن را به راحتی در هر جایی قرار دهید.

قیمت میز پینگ پنگ پارکی

اما میتوانید میز پینگ پونگ فضای باز در بازه های قیمتی متفاوتی بر اساس بودجه ای که در اختیار دارید تهیه کنید. گروه تولیدی آبان با تولید مستقیم این محصول ، بهترین قیمت میز پینگ پنگ پارکی را به شما ارائه می دهد و تنها با یک تماس می توانید قیمت را از کارشناسان ما دریافت کنید

تولید کننده میز پینگ پنگ پارکی

برای خرید میز پینگ پونگ گزینه های مختلفی در اختیار دارید فروشگاه های محتلفی در سطح شهر این محصول را به فروش می رسانند ، اما گروه تولیدی آبان، برترین تولید کننده میز پینگ پنگ پارکی و فضای باز می باشد که این محصول را به صورت کامل در تهران تولید و عرضه می دارد. برای دریافت قیمت میز پینگ پنگ پارکی تنها کافی است با ما در ارتباط باشید.

همچنین امکان سفارش به صورت اختصاصی برای شما وجود دارد. در صورتی که نیاز به طرح خاصی هستید و دوست دارید که آلیاژ یا لایه خاصی روی میز باشد ، می توانید به سادگی آن را سفارش دهید ، با توجه به اینکه گروه تولیدی آبان ، تولید کننده میز پینگ پنگ پارکی می باشد ، تمامی تغییرات شما (در قالب محصول) امکان پذیر می باشد

راه های مراقبت

در نهایت چند نکته برای مراقبت از میز پینگ پونگ فضای باز. با اینکه میزهای پینگ پونگ فضای باز از جنسی ساخته شده اند که مناسب فضای باز باشند فنا ناپذیر نیستند. اگر میز خود را در تمام طول سال بدون محافظت رها کنید مطمئنا دچار خرابی و پوسیدگی خواهد شد. بهتر است که بعد از استفاده میز خود را جمع کرده و محافظی روی آن قرار دهید. اگر میز شما قابلیت جمع شدن ندارد میتوانید از روکشهای مخصوص میز پینگ پونگ فضای باز استفاده کنید.

? مشخصات فنی:
?️ شیشه سکوریت نشکن 8 میلی‌متر
(قابل ارائه با شیشه‌های سکورت نشکن 10 و 16 میلی‌متر)
?️ ابعاد استاندارد پینگ پونگ
?️نصب با رول و بوت
?️ پروفیل کلافی 2 میل
?️ پروفیل ۵۰×۳۰ دو میل
?️ پروفیل ۴۰×۲۰ دو میل
?️ نبشی ۴ دو میل
?️ لوله ۲.۵ دو میل
?️ توری پانچی ۱.۵ میلی متر
?️جوش CO 2
?️رنگ الکترو استاتیک (رنگ پودری کوره‌ای)
?️بسیار محکم، مقاوم و با کیفیت عالی
?️استفاده از بهترین مواداولیه ساخت
?️گارانتی و خدمات پس از فروش
?️ارسال به سراسر کشور
?️قیمت بسیار مناسب همکار

برای استعلام قیمت و سفارش تماس بگیرید : 09121130061 – 02156587600

میز پینگ پنگ پارکی