مجموعه بازی تور و طناب

مجموعه بازی تور و طناب از سری وسایل بازی کودکان می باشد که با توجه به ساختار جالب و حدیدی که دارد می تواند در مجموعه مبلمان شهری جای مناسبی داشته باشد. گروه تولیدی آبان مدلهای متعددی از این مجموعه را طراحی و تولید نموده است. این مجموعه ها به صورت کاملا به روز طراحی شده اند و هم اکنون در تمام دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

مجموعه بازی تور و طناب به تازگی در کشور تولید شده و گروه آبان اولین تولید کننده این مجموعه ها در کشور می باشد که با بهره گیری از دانش مهندسین داخلی این مجموعه ها را در داخل کشور طراحی و تولید نموده اند.

در زندگی پر سر و صدای شهری استفاده از امکانات شهری می تواند بسیار آرامش بخش باشد و سپری کردن لحظاتی در کنار خانواده در یک هوای خوب بسیار مطلوب است. در این بین نقش لوازم مبلمان شهری و وسایل بازی کودکان در این حس خوب بسیار زیاد می باشد. کودکان با استفاده از این وسایل بسیار خوشحال و سرزنده به نظر می آیند و به طبع والدین نیز می توانند دقایقی استراحت ذهنی داشته و از لبخند فرزندشان لبخند بزنند.

این وسایل با استانداردهای کیفی و دارا بودن علامت استاندارد ایران می تواند خیال والدین را از استفاده فرزندان از مجموعه بازی با کیفیت مطلوب راحت کند.